Шахтар – Вольфсбург – 3:0 – відео голів та огляд матчу

5 серпня 2020 Читать на русском

Шахтар обіграв Вольфсбург в 1/8 фіналу Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд матчу Шахтар – Вольфсбург на "Футбол 24".

Шахтар зумів відкрити рахунок у зустрічі аж на 89-й хвилині. Це Манор Соломон виборов позицію поблизу кутового прапорця, відпасував на Додо, а той продовжив на Мораєса. Жуніор в дотик відправив м'яч у сітку. Ще через дві хвилини Соломон забив другий гол, завершивши стрімку контратаку. Згодом ще й Мораєс обікрав захист Вольфсбурга, втік на побачення з голкіпером і оформив дубль.

Шахтар розгромив Вольфсбург і вийшов у чвертьфінал Ліги Європи у матчі з вилученнями і дублем Мораєса

Зрештою, фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу підопічних Луїша Каштру, які завоювали путівку в наступни раунд турніру. У чвертьфіналі Ліги Європи Шахтар зіграє з переможцем пари Айнтрахт – Базель. Першу зустріч виграли швейцарці з рахунком 3:0.