Шахтар на класі переграв Вольфсберг завдяки голам Мораєса і Тете

8 липня 2019 Читать на русском

Шахтар обіграв Вольфсберг (2:0) у товариському матчі на зборах в Австрії. Читайте звіт про контрольний поєдинок на "Футбол 24".

Товариські матчі
завершено
-

Шахтар – Вольфсберг – 2:0

Голи: Мораєс, 5, Тете, 36

Гравці донецького клубу на правах фаворита матчу одразу забрали ініціативу в свої руки і вже на 5-й хвилині святкували взяття воріт. Тайсон, Марлос та Мораєс розіграли красиву комбінацію, яка завершилась влучним ударом останнього.

Каштру розповів про новий тактичний прийом Шахтаря

Попри швидкий гол "гірники" продовжували атакувати володіння суперника.

Основною зброєю Вольфсберга був високий пресинг, який інколи приносив свої плоди у вигляді втрати м'яча захисниками Шахтаря, але то влучності бракувало австрійцям, то Пятов рятував ситуацію.

Ще до завершення першого тайму "помаранчево-чорні" подвоїли перевагу. Тете технічно зіграв у стінку з Марлосом і відправив круглого в кут воріт.

Після перерви "гірники" не збавили обертів і продовжили гострі атаки на ворота австрійців, проте захисники не дозволили довести рахунок до розгромного.

Ближче до завершення гри гравці Вольфсберга перехопили ініціативу. Але надійно зіграв Олексій Шевченко, який в перерві замінив Пятова.

В підсумку заслужена перемога Шахтаря.

Наступний спаринг підопічні Каштру проведуть 11 липня проти кіпрського АПОЕЛа.

Шахтар розгромив Пролетер: активний Фернандо, голи Бутка та Патріка, Сікан корисніший за Бланко Лещука