Шахтар – Словацко – 1:0 – відео гола та огляд матчу

30 січня 2020 Читать на русском

Донецький Шахтар мінімально здолав чеський Словацко в контрольному поєдинку. До вашої уваги відео забитого м'яча та найкращих моментів матчу.

Товариські матчі
завершено
-

У першому таймі останнього контрольного матчу на першому зборі "гірники" діяли активніше. Однак, у забиті м'ячі свою перевагу втілити не зуміли. Крім того, ушкодження зазнав основний оборонець донеччан Ісмаїлі.

Ісмаїлі травмувався у спарингу проти Словацко

Натомість відкрив рахунок Шахтар на старті другого тайму. Зіграв джокер Луїша Каштру. На 56-й хвилині Віктор Коваленко тільки-но з'явившись на полі, відразу ж замкнув на дальній стійці простріл Болбата – 1:0. Попри створені до кінця матчу обопільні нагоди, більше команди не забивали.

Шахтар завершив перший збір перемогою над Словацко – Каштру дивовижно вгадав із заміною