Шахтар – Ренн – 2:1 – відео голів та огляд матчу

16 лютого 2023 Читать на русском

Шахтар переміг Ренн (2:1) в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Підопічні Ігора Йовічевіча вже на 11-й хвилині відкрили рахунок. Зубков вирізав діагональ з власної половини, а захисник у боротьбі з Криськівим не зіграв у м'яч. Пройшов пас у вільну зону на Михайліченка. Той зблизився і пробив, але Манданда парирував – прямо на Криськіва, який розстріляв порожні ворота.

Шахтар втримав перемогу над Ренном у першому матчі плей-офф ЛЄ – наступник Мудрика зробив гру проти кривдника Динамо

Вже у компенсований до першого тайму час Шахтар подвоїв перевагу. Криськів прострілив на лінію воротарського, куди увірвався Конопля. Юхим пробити не зміг, але дістав удар по нозі. Пенальті. Манданда був близьким до того, аби парирувати удар Бондаренка, але м'яч таки опинився у сітці.

На початку другого тайму Ренн один м'яч відіграв. Атака другим темпом після розіграшу кутового завершилася подачею на дальню стійку, де Екамбі майже з лінії воріт заштовхав м'яч у сітку. Більше рахунок не змінився. На матч-відповідь до Франції Шахтар вирушить, вже маючи перевагу.