Шахтар і Олександрія провели куций "матч-реванш" – донеччани постраждали від свого ж вихованця

15 серпня 2023 Читать на русском

Гравці Шахтаря та Олександрії отримали додаткові навантаження після очного матчу в чемпіонаті.

Товариський матч

Шахтар – Олександрія – 1:1

Голи: Тоіров, 23 – Погорілий, 29

Вчора команди зустрічалися в рамках 3 туру УПЛ, і "гірники" втримали важку перемогу 2:1. Сьогодні на полі спорткомплексу "Святошин" відбувся товариський матч-реванш у форматі 2 тайми по 30 хвилин. Вийшли ті футболісти, які у офіційній грі участі не брали або отримали обмаль часу.

Ван Леувен розкритикував гравців Шахтаря за провальний тайм проти Олександрії

19-річний таджик Хусрав Тоіров виступив на незвичній позиції центрфорварда і зміг відзначитися дебютним голом за першу команду Шахтаря. Втім, Олександрія доволі швидко відповіла точним ударом Владислава Погорілого – за іронією долі, вихованця якраз донеччан.

Другий міні-тайм завершився без голів, тому команди розійшлись миром. Шахтар у наступному турі зіграє проти Кривбаса (20 серпня), а суперником Олександрії стане Зоря (18 серпня).

Шахтар втримав перемогу над Олександрією – Чигринський повернувся в основу, "гірники" ледь не зіграли внічию після 2:0