Шахтар – Динамо: Миколенко оцінив рішення арбітра у резонансному епізоді з незарахованим голом

1 червня 2020 Читать на русском

Захисник Динамо Віталій Миколенко поділився враженнями від зустрічі 24-го туру УПЛ проти Шахтаря (1:3).

"Що стосується фізичних кондицій, то у першому таймі все було добре, але починаючи десь із 70-ї хвилини почали хапати судоми. Але це нормально, враховуючи, який тривалий період пройшов з моменту призупинення чемпіонату.

"Степаненко симулював – це дуже некрасиво": чому Бущан не врятував Динамо, фантазії із Циганковим і сумнівний пенальті

Епізод зі скасованим голом? Коли забивав Сидорчук, то Попов ледь зачепив Степаненка, тим більше не зумисне, тому я не вважаю, що там було порушення", – розповів Миколенко для офіційного сайту киян.

Нагадаємо, перший гол Динамо був скасований через фол Дениса Попова, після якого Тарас Степаненко опинився на газоні. Катерина Монзуль після перегляду відеоповтору не зарахувала взяття воріт.

Шахтар – Динамо: Київ закручує інтригу – 30 хвилин футболу, тайм знущання, ветерани і заміни вирішили все