Шахов забив дебютний гол у Серії А – відео першого м'яча українця за Лечче

16 липня 2020 Читать на русском

Півзахисник Лечче Євген Шахов відзначився першим голом у чемпіонаті Італії 2019/20. Це трапилося у поєдинку 33-го туру проти Фіорентини.

Євген Шахов вийшов на заміну на 71-й хвилині матчу Лечче – Фіорентина. На 88-й хвилині український півзахисник записав до свого активу перший гол за свою команду в офіційному матчі.

Маліновський шокував Брешію розкішним голом і двома асистами – відео результативних дій українця

29-річний хавбек ударом з меж штрафного замкнув простріл з лівого флангу. Щоправда, на той момент Лечче вже поступався 0:3, тому гол українця став лише слабкою втіхою для його команди, яка й надалі перебуває в зоні вильоту.

Загалом Шахов провів 21 матч в чемпіонаті Італії. Раніше в його активі було лише 3 асисти.

Лечче – Фіорентина: Шахов забив гол – дивіться відео з 3:18

Маліновський як одна з трьох загадок всесвіту – італійські ЗМІ шаленіють від українця, якому підшукали топові клуби