Сент-Етьєн – Олександрія – 1:1 – відео голів та огляд матчу

24 жовтня 2019 Читать на русском

Сент-Етьєн приймав Олександрію у 3 турі групового турніру Ліги Європи 2019/20. Дивіться відео голів та огляд матчу Сент-Етьєн – Олександрія на "Футбол 24".

Матч та онлайн-трансляція Сент-Етьєн – Олександрія стартував о 19:55 за київським часом. Поєдинок проходив у Франції на стадіоні Жоффруа Гішар. Після двох турів групового етапу Ліги Європи 2019/20 обидві команди були аутсайдерами групи I, набравши по 1 очку. В попередньому турі Олександрія зіграла внічию з Гентом, а Сент-Етьєн – з Вольфсбургом.

Олександрія та Сент-Етьєн зіграли внічию – гравець французів оформив курйозний "дубль"

Вже на 8-й хвилині господарі відкрили рахунок після взірцевої комбінації та влучного удару Габріела Сілви. Українці не опустили голову і вже через кілька хвилин після прострілу з лівого флангу змусили того ж Сілву перевести м'яч у свої ворота – 1:1.

Більше в поєдинку не було забитих м'ячів. Олександрія та Сент-Етьєн замикають турнірну таблицю групи I, в обох команд по 2 очки.