Осасуна перемогла Севілью у битві з п'ятьма голами, оновивши 42-річний рекорд і залишивши нервіонців біля зони вильоту

26 лютого 2023 Читать на русском

В рамках програми дня у 23-му турі Ла Ліги провели кілька матчів. Звіт читайте на "Футбол 24".

Чемпіонат Іспанії 2022/23, 23-й тур

Сельта – Вальядолід – 3:0

Голи: Сеферовіч, 16, Вейга, 32, 64

Севілья – Осасуна – 2:3

Голи: Гудель, 63, Ен-Несірі, 78 – Д. Гарсія, 18, Фернандо, 68 (автогол), Абде, 85

Зірка Барселони отримав курйозну травму після удару по холодильнику у матчі з Манчестер Юнайтед

Осасуна перестріляла Севілью у битві з п'ятьма голами. Андалусійці постійно змушені були відігруватись, однак все вирішили заміни Ягобо Арасате. В середині другого тайму він випустив Гомеса, а на 81-й хвилині на полі з'явився Абде – він і забив переможний гол вже через чотири хвилини. Асистував йому Гомес. 2:3!

Завдяки цій звитязі Осасуна піднялась з 11-ї на 7-му позицію, в той час як Севілья залишилась у двох очках від зони вильоту. Цікаво, що памплонці не забивали двічі на Рамон Санчес Пісхуан з 1987 року, а забити тричі на цьому стадіоні не вдалося з 1981-го.

Сельта у рідних стінах розгромила Вальядолід, відірвавшись від зони вильоту на п'ять очок. Рахунок відкрив Сеферовіч, а ще два м'ячі поклав Вейга – 3:0. До речі, Габріель став першим футболістом 2002 року народження в топ-5 лігах, залученим до 10 голів у поточному чемпіонаті (7 голів, 3 асисти).

Циганков асистом наближає до єврокубків: Жирона шокувала Атлетік з двома автоголами і фейлом кіпера у дикій перестрілці