Сельта – Барселона – 0:3 – відео голів та огляд матчу

2 жовтня 2020 Читать на русском

Сельта приймала Барселону у матчі 4-го туру Прімери. Дивіться відео голів та огляд поєдинку Сельта – Барселона на "Футбол 24".

Барселона очікувано здолала Сельту, проте не без прикрощів. Вже на 11 хвилині Коутінью перехопив невдалу передачу господарів, швидко відпасував на Фаті – іспанець першим дотиком прибрав суперника, другим забив у ближній кут. Надзвичайна реалізація!

Барселона в меншості розгромила Сельту на виїзді – Мессі та Фаті залякують Динамо перед ЛЧ

Наприкінці першого тайму Барселона залишилась у меншості – Лангле отримав другу жовту за удар в обличчя Суаресу. Каталонців це не зупинило і по перерві вони лише збільшили свою перевагу: Мессі пройшов трьох оборонців та пробив, м'яч рикошетом від Оласи залетів у ближній від воротаря кут. Жирну крапку в матчі поставив Серхіо Роберто потужним ударом зльоту на 90+5 хвилині. 0:3 – Барселона впевнено здобуває другу перемогу у Прімері поспіль.