Селезньов: У другому таймі Краснодар навіть не бачив, в якій формі грає наш воротар

21 вересня 2018 Читать на русском

Український нападник турецького Акхісара Євген Селезньов поділився враженнями від поразки у матчі Ліги Європи проти російського Краснодара (0:1).

"Краснодар приїхав вчасно – у нас не найкращі часи.

Ліга Європи: Селезньов пробачив Краснодар, Генк Маліновського впевнено переміг Мальме

У другому таймі Краснодар не переходив на нашу половину поля і навіть не бачив, в якій формі грає наш воротар. Але я все одно вітаю команду з трьома очками", – цитує Селезньова видання sport24.

Нагадаємо, клуб Селезньова у домашньому матчі Ліги Європи мінімально поступився Краснодару (0:1). Наступними суперниками Акхісара у груповому етапі ЛЄ стануть Севілья та Стандард.

"Шевченко поставив на місце? Той, хто це написав, – чистий чорт". Селезньов – про сильну Україну і хлопчика у спідниці