Ліга Європи: Селезньов пробачив Краснодар, Генк Маліновського впевнено переміг Мальме

20 вересня 22:03 1206 Читать на русском
Генк Маліновського впевнено переміг Мальме

Завершились матчі групи І та J у Лізі Європи.

Акхісар Євгенія Селезньова вдома приймав російський Краснодар, в рамках першого матчу у групі J. Українець вийшов у стартовому складі турецької команди та відіграв усі 90 хвилин. Вже на 11-й хвилині зустрічі Селезньов заробив "гірчичник" за поштовх суперника. На 23-й хвилині поєдинку Євген міг відкрити рахунок у матчі, проте примудрився влучити у стійку. А вже за 3 хвилини Краснодару вдалось відкрити рахунок. Клаесон скористався неузгодженістю між захисниками господарів і влучно пробив у ближній кут воріт Акхісара – 1:0.

У другій половині зустрічі Акхісар почав активніше діяти в атаці та навіть міг відновити паритет, проте команді Селезньова це не вдалось і поєдинок так і завершився мінімальною перемогою російського клубу.

Динамо втратило перемогу над Астаною у Лізі Європи на 90+5 хвилині

У іншому поєдинку групи Севілья розтрощила бельгійський Стандарт. Іспанська команда вийшла вперед вже на 8-й хвилині завдяки зусиллям Банеги. На 39-й хвилині Стандарт відновив паритет у зустрічі. Відзначився Дйнепо, але вже за 2 хвилини Васкес зумів знову вивести севільців вперед. У другій половині зустрічі роззабивався Бен-Йєддер, який спочатку забив на 49-й хвилині, а всередині другого тайму встановив рахунок 4-1 на табло. Довершив розгром бельгійців Банега, який зумів реалізувати пенальті за 15 хвилин до кінця матчу.

У групі І Бешикташ вдома не залишив шансів норвезькому Сарпсборгу 08. В першому таймі команди голів не забивали, проте вже у другому турецький клуб розпочав активніше діяти у атаці і це принесло свої плоди на 51-й хвилині. Результативний удар вдався Бабелу. Подвоїти перевагу господарів зміг Роко, який відзначився на 69-й хвилині. Екс-динамівець Ленс забив третій гол Бешикташа у цьому матчі після контратаки у виконанні турецької команди. Однак, Сарпсборг зміг забити гол престижу на 90+4 хвилині. Відзначився Захаріссен. В підсумку – 3:1 на користь Бешикташа.

В іншому матчі групи Генк Маліновського впевнено розібрався із швецьким Мальме. Бельгійці відкрили рахунок на 37-й хвилині матчу завдяки результативним діям Троссарда, а подвоїти перевагу Генка зміг Самата, який відзначився на 71-й хвилині. Матч завершився перемогою команди Маліновського з рахунком 2:0. Зазначимо, що Руслан відіграв усі 90 хвилин на футбольному полі.

Ліга Європи: трилер Вільяреала і Джеррарда, фіаско московського Спартака, несподівана поразка фіналіста