Селезньов асистом допоміг Бурсаспору перервати безвиграшну серію

10 березня 2020 Читать на русском

Бурсаспор на виїзді обіграв Балікесірспор (3:1) в рамках 27-го туру другого дивізіону чемпіонату Туреччини.

Український форвард Бурсаспора Євген Селезньов звично вийшов у стартовому складі своєї команди і вже на 15-й хвилині допоміг Траоре відкрити рахунок.

Швед не отримає медаль чемпіона Шотландії у разі перемоги Селтіка

Загалом, Бурсаспор зумів здобути переконливу перемогу з рахунком 3:1 і перервати свою безвиграшну серію, яка налічувала чотири поєдинки.

У нинішньому сезоні другого турецького дивізіону Селезньов провів 21 матч, в яких забив 8 голів та віддав дві гольові передачу. Наразі Бурсаспор третій у турнірній таблиці, поступаючись лідеру п'ятьма очками.

Наші за кордоном. Дем’яненко у незрозумілій ситуації, Петряк у вогні, а сенсаційна невдача Реброва – на вагу золота