Саудівська Аравія – Мексика – 1:2 – відео голів та огляд матчу

1 грудня 2022 Читать на русском

Саудівська Аравія поступилася Мексиці у рамках 3-го туру групового етапу ЧС-2022. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

За рахунок 2:0 мексиканцям потрібно було забити ще один м'яч, і саме вони вийшли б у плей-офф замість Польщі. Але замість того, щоб забити, команда Херардо Мартіно пропустила – на п'ятій компенсованій до другого тайму хвилині.

Мексика у драматичному матчі перемогла Саудівську Аравію, але не пройшла у 1/8 ЧС-2022 – кураж Оваїса врятував Польщу

Тоді стало зрозуміло, що два м'ячі за дві хвилини мексиканці вже забити не зможуть. Якщо перед попереднім ЧС-2018 у Мексиці всерйоз говорили про "прокляття стадії 1/8 фіналу" – збірна постійно вилітала на цій стадії турніру – то тепер національна команда навіть із групи вибратися не зуміла.

Критики та недоброзичливці Херардо Мартіно потирають руки. Вони попереджали!