Сане показово розлютився перед вирішальним матчем Баварії в ЛЧ – Нагельсманн відреагував

11 квітня 2022 Читать на русском

Перед матчем-відповіддю Ліги чемпіонів з Вільяреалом мюнхенці переживають нестабільність у роздягальні. Все через Лероя Сане.

26-річний німець розлючений після поєдинку Бундесліги проти Аугсбурга (1:0). Його замінили на 64 хвилині, після чого він розчаровано потиснув руку Юліану Нагельсманну і вирушив у роздягальню замість того, щоб залишитись на лавці для запасних.

Президент Баварії висловився щодо майбутнього Мюллєра, порівнявши його з собором

Наставник Баварії після матчу відреагував доволі спокійно: "Лерой злий на себе, він не хоче бути побаченим. Ви повинні прийняти це, я не серджусь на нього. Це мало на що впливає. Тому варто приділити увагу своїй грі, якщо у вас з цим є проблеми".

Як пише Mundo Deportivo з посиланням на німецьку пресу, Сане вже тривалий час є порушником дисципліни, адже на тренування приходить останнім, часто спізнюючись на кілька хвилин. Окрім штрафів, іншої реакції у клубі поки немає.

Нагадаємо, другий чвертьфінальний матч ЛЧ відбудеться вже завтра, 12 квітня, о 22:00. Перша зустріч завершилась сенсаційною перемогою Вільяреала з рахунком 1:0.

Уніон розгромив Герту у берлінському дербі, Баварія завдяки пенальті здолала Аугсбург, Кельн оформив камбек з Майнцом