Саленко: Я відразу говорив, що коли впустять жінку у футбол – гра багато втратить

29 листопада 2020 Читать на русском

Колишній форвард Динамо Олег Саленко похвалив киян за матч з Ворсклою (2:0), проте розкритикував VAR.

"Динамо повністю заслужило перемогу. А для Ворскли, таке враження, що це був рядовий матч. Після перших 15 хвилин було відчуття, що все вирішено в цьому протистоянні, незважаючи на скасований гол.

Динамо – Ворскла: Андрієвський назвав рецепт непростої перемоги киян

Говорити, крім суддівства, особливо немає про що. Це вже не футбол – по десять хвилин дивитися VAR. При таких розкладах, я, в свої 51, можу грати в УПЛ.

Темп гри постійно збивається – відпочинемо, поки арбітри подивляться повтори. Чому у нас не можуть зрозуміти, що VAR повинен застосовуватися максимум один-два рази за гру і тільки в крайніх випадках? Всю відповідальність на себе повинні брати арбітри.

Я відразу говорив: якщо пустять жінку в футбол – гра багато втратить", – цитує Саленка 1927.kiev.ua.

До слова, головним рефері матчу був Юрій Іванов, арбітром VAR – Катерина Монзуль. Зауважимо, після 11-ти турів Динамо лідирує в УПЛ з 26 очками, а Ворскла йде третьою. Між командами другим розташувався Шахтар.

Динамо зі скандалом обіграло Ворсклу: неочікувана реакція на Барселону, велика проблема Супряги і концерт VAR