Рятівний гол Супряги у відеоогляді спарингу Динамо – Петрокуб – 1:1

16 лютого 18:42 Читать на русском
Автор: Олег Василишин

У товариському матчі Динамо розійшлось миром з молдовським Петрокубом (1:1). Дивіться відео голів та огляд зустрічі на "Футбол 24".

Товариські матчі
завершено
-

Динамо пропустило вже на 2-й хвилині – на дальній стійці кияни загубили суперника, який легко переправив сферу у сітку після навісу з кутового. Відігратись підопічні Шовковського змогли в середині тайму – Супряга увірвався у штрафний майданчик і з гострого кута прошив голкіпера Петрокуба.

Динамо не обіграло другу команду Молдови – гол Супряги врятував від поразки, команда Шовковського знову не вразила

Дивом не забив Беніто, влучивши у воротаря з близької відстані. Свій шанс змарнував Шапаренко, закручуючи зі штрафного у ліву дев'ятку, а Діалло, перехопивши передачу суперника, пробив над воротами. Як наслідок, Динамо вирівняло свої статистичні показники на цих зборах – три перемоги, три нічиї і три поразки.