Рятівна комбінація імені Мессі-Мбаппе у відеоогляді матчу ПСЖ – Ренн

12 лютого 2022 Читать на русском

У першому матчі 24-го туру парижани дотисли "червоно-чорних". Дивіться відео гола та огляд матчу на "Футбол 24".

Вже на шостій хвилині Навас врятував ПСЖ від вірного гола, коли встиг повернутись у рамку і потягнути закидання у дев'ятку. Згодом Сантамарія головою небезпечно замикав навіс з кутового у ворота господарів – трохи неточно. Мбаппе огризнувся в середині другого тайму ударом у дальній кут – м'яч пройшов поруч зі стійкою. За трохи Кіліан повторив комбінацію, але влучив в елемент воріт, а добивання Сімона заблокували захисники Ренна.

ПСЖ у компенсований час дотиснув Ренн – Мбаппе і Мессі принесли перемогу перед матчем із Реалом в ЛЧ

По перерві гості мали чудовий момент з кутового, проте не судилось. Натомість забив Мбаппе, вийшовши сам на сам, але арбітр зафіксував офсайд і гол не зарахували. Рахунок 0:0 тримався до 93 хвилини, поки Ікарді не розігнав контратаку, Мессі не віддав своєчасний пас на лівий фланг на Мбаппе, і Кіліан з меж штрафного покотив у дальній нижній кут. Таким чином, ПСЖ взяв реванш у Ренна за поразку у першому колі з рахунком 0:2.

Маліновський проти улюбленого топа, екс-динамівець і Челсі в битві за титул, дербі Барселони – топ-матчі вікенду