Рябоконь зізнався, що допомогло Десні здолати Карпати

24 листопада 2018 Читать на русском

Головний тренер Десни Олександр Рябоконь поділився враженнями від перемоги над Карпатами (2:0) в рамках 16-го туру чемпіонату України.

"У першому таймі Десна і Карпати по черзі проводили свої позиційні атаки. Але ми були більш мобільними і переважали у швидкості. В другому таймі команда також шукала свій простір, намагалася контролювати ситуацію і створювати моменти.

Карпати поступилися Десні та продовжили антирекордну домашню серію поразок в УПЛ

Ми провели важкий матч. Але, якщо говорити відверто, то більшість із запланованого тренерським штабом команди втілити вдалося. Ми знаходили простір, швидко атакували, змогли двічі забити. Тому претензій до гравців у мене немає", – цитує Рябоконя офіційний сайт Карпат.

Нагадаємо, після 16-ти турів чемпіонату України Десна знаходиться на 5-й сходинці, маючи в активі 23 очки.

Мораіш: Мені б хотілося мати чотирьох Шведів в атаці Карпат