Италия изменила правила для решающих матчей Кубка

10 июня 2020 Читати українською

Полуфиналы и финал Кубка Италии 2019/20 состоятся с незначительным изменением правил.

Регламентом не будут предусмотрены экстра-таймы, информирует официальный сайт Серии А.

"Какой гений утверждал, что это предотвратит травмы?": Гасперини возмущен новым правилом

Таке рішення ухвалене, щоб гравці не отримували зайві навантаження після трьох місяців перерви. Якщо команди не виявлять сильнішого в основний час, то відразу почнеться серія пенальті. Щоправда, правило гостьового гола залишається чинним.

Нагдаємо, у перших поєдинках півфіналу Мілан вдома розписав нічию з Ювентусом (1:1), а Наполі на виїзді мінімально переміг Інтер. Матчі-відповіді відбудуться 12 і 13 червня.

Супершанс Маліновського, столичний виклик для Роналду і план на "чорний день" – з чим повертається Серія А