"Футбол 24" зібрав реакцію експертів та вболівальників на виступ Динамо і Шахтаря у п'ятому турі Ліги конференцій.
Цього разу – жодних сенсацій від наших клубів. Все сталося так, як і мало бути. Динамо трохи підняло самооцінку Фіорентині, при цьому не впало обличчям у болото, а остання надія на теоретичні шанси в шостому турі тихенько сконала після десятої вечора. Шахтар натомість оформив четверту перемогу в Лізі конференцій, хоч і змусив понервувати в першому таймі.
Шахтар дотиснув Хамрун після слабкого першого тайму – "гірники" гарантували участь у євровесні
Експерти закидають "гірникам" свого роду читерство – мовляв, усі суперники команди Турана аж надто слабкі. Ну а Динамо вже не розносять, звиклося. Чекають кадрових рішень у клубі – зимова пауза буде складною.
*******
Аналітик ТаТоТаке Михайло Смоловий у притаманному йому легкому саркастичному стилі розклав по поличках, які метаморфози відбувалися з Динамо на полі Артеміо Франкі.
Блогер Футбол 24 Сергій Тищенко: Динамо не вистачає "фізики".
Журналістка Футбол 24 Анастасія Прокопчук повернулася спогадами у травень, на святкування чемпіонства Динамо. Тодішні слова Буяльського стали прокляттям для команди і безцінною знахідкою для дошкульних мемів.
Олександр Сажко із Трибуни – про важку зиму, яка чекає Динамо.
Щодо Шахтаря, то Сажко стримано підсумовує успіх команди.
Поділяє цю думку спортивний журналіст та коментатор Юрій Ілючек.
Ендрю Тодос (Zorya Londonsk): для топ-вісімки Шахтарю достатньо нічиєї з Рієкою наступного тижня.
VOX POPULI. Парочка коментарів від тіфозі Фіорентини.
"Вибачте, але сирени на задньому фоні були виявом солідарності із гравцями Динамо?"
"Це майже дивно – перемогти. Ми навіть забули, що це таке. А тепер прокиньмося і в чемпіонаті. Нумо!"
"Ліга конференцій не має права на існування. Кепська версія італійської Серії С".
А що пишуть наші?