Розлючені фанати зірвали матч Ліги Жупіле – у хід йшла піротехніка, втрутилась поліція

6 грудня 2021 Читать на русском

Поєдинок 17-го туру чемпіонату Бельгії між Стандардом і Шарлеруа не був дограний до кінця. Вболівальники влаштували безлад.

Шарлеруа впевнено перемагав Стандард на виїзді із рахунком 0:3. Вболівальники господарів були незадоволені ситуацією на табло і закидали поле піротехнікою. Арбітр тимчасово призупинив гру, а потім її відновив, повідомляє eldesmarque.

Мальме став чемпіоном Швеції – щасливі фанати вибігли на поле святкувати трофей разом із командою

Та дограти цей матч не судилось. За дві хвилини до фінального свистка зустріч була знову перервана. Вболівальники використали заборонені предмети і кидали файєри, а пізніше почали вибігати на поле. У ситуацію втрутилась поліція. Рефері ухвалив рішення забрати команди і достроково завершити поєдинок.

Найімовірніше, Стандарду присудять технічну поразку. Відтак, Шарлеруа розташується четвертим, а суперник залишиться тринадцятим.

Маліновський змінив лідера Серії А, Рангнік дебютував з перемоги в МЮ, провали Шевченка та Хаві – підсумки євровікенду