Розкішний виступ Хакімі у відеоогляді матчу Славія – Борусія Д – 0:2

2 жовтня 2019 Читать на русском

Борусія Дортмунд здобула впевнену перемогу у гостьовому матчі другого туру Ліги чемпіонів проти празької Славії. Дивіться відео голів та головних моментів поєдинку на сайті "Футбол 24".

Гості заволоділи ініціативою з перших хвилин зустрічі. Саме Борусія відкрила рахунок після кількох невдалих спроб від Славії. Ашраф Хакімі класно протягнув м'яч правим флангом, пошив у дурні захисника та голкіпера і відправив круглого у сітку воріт.

Ліга чемпіонів: Борусія Д у важкому матчі обіграла Славію, Наполі втратив очки у поєдинку з Генком

Після перерви гравці чеської команди спробували відігратися, але надійно грав голкіпер "джмелів" Роман Буркі. Перед фінальним свистком той-таки Хакімі поставив крапку в зустрічі, відзначившись дублем – 0:2.

Курйозний дубль Бонавентуре в огляді матчу Реал – Брюгге – 2:2

Завдяки перемозі дортмундці захопили лідерство в групі F, а Славія з одним очком ризикує стати аутсайдером квартету.