Розкішний парашут Мітровіча і хет-трик асистів Тадіча у відеоогляді перестрілки Сербія – Ірландія – 3:2

25 березня 2021 Читать на русском

Сербія перемогла Ірландію в красивому матчі відбору на ЧС-2022. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Ірландія відкрила рахунок, але не змогла втримати перевагу до перерви – Влаховіч скористався скидкою Тадіча. Переломним моментом став вихід Александара Мітровіча на заміну. Форвард Фулхема оформив дубль за 6 хвилин і фактично гарантував перемогу Сербії.

Відбір на ЧС-2022: Хорватія сенсаційно програла Словенії, Португалія перемогла Азербайджан лише завдяки автоголу

Особливо красивим вийшов перший гол потужного нападника – з незручної позиції закинув парашут за комірець голкіперу. Слід відзначити і Тадіча, який виступав асистентом в усіх трьох голах господарів. Коллінз скоротив відставання до мінімуму, але на більше ірландцям забракло часу.