Розкішний гол п’ятою Адейємі та штрафний від Ройса: відеоогляд матчу Борусія Д – Герта – 4:1

19 лютого 2023 Читать на русском

Борусія Д на своєму полі приймала в 21 турі Герту. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Рахунок в матчі відкрив Карім Адейємі розкішним голом п’ятої з передачі Марко Ройса. Декілька хвилин знадобилось Борусії, щоб збільшити свою перевагу. Більше в першому таймі голів публіка не побачила.

Борусія Д розгромила Герту і наздогнала Баварію та Уніон – на вершині Бундесліги тривладдя

На початку другої половини гри Люка Тузар повернув інтригу в матч. Він завдав потужного удару з передачі Сердара. На 76 хвилині Ройс забив прямим ударом зі штрафного. Крапку в матчі поставив Бранд, зробивши рахунок на табло 4:1.

Наразі Борусія Д посідає друге місце в турнірній таблиці Бундесліги, маючи таку ж кількість очко, як Баварія та Уніон. Герта перебуває в зоні вильоту з 17 очками у своєму активі.

Мудрика звинуватили в поразці Челсі від Борусії й порівняли з агентом 007: у чому головна проблема українця