Ротань після розгромної перемоги над Мальтою розкритикував гравців збірної України U-21

10 вересня 2019 Читать на русском

Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань поділився враженнями після перемоги над Мальтою U-21 (4:0).

"Рахунком і змістом перший тайм мене дуже порадував. Я залишився задоволений і ставленням, і виконанням вимог. Другий тайм зіпсував всю картину матчу. Я буду це припиняти. Потрібно виходити і не грати по рахунку, а діяти в запланованому руслі. Потрібно залишатися максимально мотивованими і зібраними.

Україна U-21 – Мальта U-21 – 4:0 – відео голів та огляд матчу

Метушня з м'ячем, незрозумілі обіграші. Після матчу з фінами ми заборонили хлопцям це робити. Вони повертаються в юнацтво, а потрібно рухатися у дорослий футбол. Наше завдання – прибрати це якомога швидше.

Я дуже задоволений настроєм на матч. Хлопці розуміли, що після програшу від Фінляндії потрібно реабілітуватися перед уболівальниками. Вони відчували відповідальність", – цитує Ротаня ТК Футбол.

Україна U-21 розбила Мальту U-21 у відборі до Євро-2021: ефектні голи, цікаві напрацювання та проблеми з психологією