Ротань: Не хочу коментувати рішення наших доблесних "обідчивих" арбітрів, але судять вони дуже погано

7 жовтня 2023 Читать на русском

Головний тренер Олександрії Руслан Ротань розніс арбітрів за суддівство у матчі 10-го туру УПЛ проти ЛНЗ (0:0).

"Було два різних тайми. Перший тайм був повністю за нами, а після перерви Олександрія не була тією командою, яку ми хочемо бачити. Через це маємо такий результат. Повинні ухвалити цей результат таким, який він є, і дивитися далі.

"Без нього Динамо не виграє цей чемпіонат": журналіст назвав ключову причину поразки від Полісся

Ми хотіли забити швидкий гол, ми хотіли з перших хвилин бути в грі, і в нас це вийшло. Не хочу коментувати рішення наших доблесних "обідчивих" арбітрів, але судять вони дуже погано, нічого не скажеш щодо цього. Чи задоволений я футболістами, які вийшли на заміну? Звісно, що ні. Ми прагнули підсилити атаку, хотіли додати, але це тільки послабило нас", – зазначив Ротань у післяматчевому коментарі в ефірі MEGOGO.

Нагадаємо, Олександрія та ЛНЗ так і не виявили сильнішого, завершивши гру нулями.

Ротань не перемагає в УПЛ третій місяць – Олександрія дивом втримала нічию з ЛНЗ