Другий тайм завершено!
  • 90
    Чотири хвилини додав арбітр до сьогоднішнього поєдинку.
  • 90
    Жахливо діють сьогодні єгиптяни в завершенні атак. В черговий раз не влучив в створ воріт Варда з вигідної позиції. За 90 хвилин часу єдиний удар в створ африканці завдали з пенальті.
  • 88
    Салах зіграв на підборі, однак пробив прямо в свого партнера.
  • 87
    Спокійно контролюють росіяни м'яч, ще й на чужій половині поля. Всі атаки збірної Єгипту зводяться до подач в штрафну, де Салах намагається нав'язати боротьбу Ігнашевичу.
  • 78
    Натякали єгиптяни на черговий пенальті, але на цей раз арбітр був непохитний. Повтор, втім, показує, що натяк на одинадцятиметровий був.
  • 77
    Чудо потрібно єгиптянам для збереження шансів на вихід в плей-офф! Спекотна кінцівка у нас буде!
  • 75
    Ігнашевіч замкнув навіс Самедова на дальній штанзі, але пробив прямо у воротаря.
  • 74
    Денис Черишев йде з поля, на заміну виходить Далєр Кузяєв
  • 73
  • 73
    Гооол!!!!! Мохамед Салах переграє воротаря і забиває гол.
  • 72
    Салах впав на самій лінії штрафного майданчика і суддя, порадившись з помічниками, вказав на "точку".
  • 68
    Трезеге йде з поля, на заміну виходить Рамадан Собхі
  • 67
    Трезеге отримав передачу від Салаха на лінії штрафного майданчика, але зовсім трохи не влучив у ворота. 67 хвилин позаду, а Акінфєєва єгиптяни ще не турбували.
  • 64
    Мохамед Елнені йде з поля, на заміну виходить Амр Варда
  • 62
    Гольову передачу на свій рахунок записує Ілля Кутепов.
  • 62
    Гооол!!!!! Артем Дзюба забиває гол. Посипалися єгиптяни. Дзюба прийняв на груди на лінії штрафного майданчика, продавив захисника і розстріляв ближній кут воріт Ель-Шехаві.
  • 59
    Гольову передачу на свій рахунок записує Маріо Фернандес.
  • 59
    Гооол!!!!! Денис Черишев забиває гол. Фернандес отримав м'яч біля лицьової лінії і прострілив на екс-футболіста Реала, який з п'яти метрів розстріляв воротаря єгиптян!
  • 57
    Трезеге отримує жовту картку.
  • 56
    І після кутового було небезпечно! Подача у Фатхі не вийшла і м'яч пролетів крізь всіх футболістів і атакуючої команди, і команди, що захищається.
  • 56
    Салах знову міг забивати! Отримав передачу від свого партнера в штрафному майданчику, але занадто довго готував для себе удар – лише кутовий для єгиптян.
  • 47
  • 47
    Гооол!!!!! Ахмед Фатхі забиває у власні ворота. Зобнин пробивав після виносу голкіпера і влучив у коліно Фатхі, від якого м'яч і влетів у ворота збірної Єгипту. Дуже прикрий гол пропускають гості.
  • 46
  • 46
    Другий тайм розпочався!
  • 45
    Щось новеньке! Нічого не компенсував арбітр до основного часу першого тайму.
  • 42
    Салах! Отримав м'яч Мо на лінії штрафного майданчика, розвернувся навколо своєї осі, не помітивши Жиркова, і хльостко пробив в дальній кут! Трохи повз воріт, але дуже небезпечно.
  • 40
    Ще приблизно 3-4 подачі спробувала виконати збірна Росії за останні 5 хвилин, але всі вони завершилися абсолютно нічим. Дзюба багато бореться, та захисників навколо нього завжди більше.
  • 34
    Рятує Росію від вірного гола Жирков! Салах був готовий замикати навіс на дальній штанзі, але крайній захисник був першим на м'ячі і вибив його на кутовий.
  • 30
    Не видно думки в грі обох команд. Всі атаки Росії зводяться до подач на Дзюбу, тоді як Єгипет взагалі більше чотирьох передач поки зробити не може.
  • 26
    Черговий крос на Дзюбу було виконано з лівої бровки. Мабуть, саме таку установку отримали росіяни від Станіслава Черчесова.
  • 23
    Дві флангові передачі поспіль від гравців збірної Росії не знайшли голову Артема Дзюби.
  • 22
  • 19
    Черишев небезпечно пробив з-за меж штрафного! М'яч полетів вище воріт, але й голкіпер був напоготові.
  • 16
    Трезеге міг відкривати рахунок! Помилився Кутєпов поряд з власним штрафним майданчиком, а нападник збірної Єгипту вирішив тут же пробити у дальній кут. У десяти сантиметрах від воріт пройшов м'яч після його удару!
  • 15
    Плутанина виникла у штрафному майданчику росіян після кросу з лівого флангу атаки збірної Єгипту. Не зуміли скористатися цим африканці.
  • 12
    Дзюба сфолив на Хегазі в боротьбі за м'яч. Багато буде подібних епізодів в сьогоднішньому матчі.
  • 8
    Жирков виконав навіс після розіграшу кутового, але м'яч перелетів всіх гравців в єгипетській штрафному майданчику.
  • 7
    Ігнашевич завдав першого удару в площину воріт в сьогоднішньому матчі. Ель-Шенаві впевнено зафіксував м'яч.
  • 5
    Впевнено контролює м'яч команда Ектора Купера в перші хвилини, проте просування до воріт Акінфєєва не видно.
  • 2
    Черишев прорвався до воріт єгиптян і спробував зробити приховану передачу на Дзюбу. Трохи не вистачило Артему, щоб дістатися до м'яча.