Росія – Бельгія – 1:4 – відео голів та огляд матчу

16 листопада 2019 Читать на русском

Збірна Бельгії розгромила Росію і гарантувала собі перше місце у відбірковій групі І. Дивіться відео голів та огляд матчу Росія – Бельгія.

Підопічні Роберто Мартінеса зняли всі питання щодо переможця матчу ще у першому таймі. Чудова гра Едена та Торгана Азарів змусила оборону російської команди тричі капітулювати: вінгер Борусії Д відкрив рахунок після передачі брата, а зірковий гравець Реала до асисту додав два голи. В другому таймі команди обмінялися забитими м'ячами Лукаку та Джикії.

Надважлива перемога команди Гіггза у відеоогляді матчу Азербайджан – Уельс – 0:2

До слова, обидві команди вже гарантували собі вихід до групової стадії Євро-2020.

Брати Азари нокаутували Росію у матчі відбору на Євро-2020, Словенія з Вербічем чіпляється за примарний шанс