Рома – Шахтар – 3:0 – відео голів і огляд матчу

12 березня 2021 Читать на русском

Рома розгромила Шахтар в першому матчі 1/8 фіналу Ліги Європи. Дивіться відеоогляд матчу Рома – Шахтар на Футбол 24.

Матч, як і онлайн-трансляція Рома – Шахтар на "Футбол 24", стартував о 22:00 за Києвом. Це 7-й поєдинок в історії протистоянь української та італійської команд. Статистика попередніх матчів на боці Шахтаря – 4 перемоги проти двох у "джалороссі". Але остання єврокубкова дуель була за римлянами – 1:2 та 1:0 в 1/8 ЛЧ 2017/18. Тоді Рома під керівництвом Еусебіо Ді Франческо здолала "гірників" завдяки правилу виїзного гола.

Рома розгромила Шахтар у першому матчі 1/8 фіналу ЛЄ – заміни Фонсеки залишили Каштру без реальних шансів на чвертьфінал

На 23-й хвилині Рома забила. Лоренцо Пеллегріні після пасу Педро вискочив віч-на-віч із Трубіним та переграв кіпера ударом у ближній. На 73-й хвилині становище Шахтаря стало ще гіршим. Стефан Ель-Шаараві, який вийшов на заміну, розібрався з двома захисниками і прокинув м'яч повз Трубіна. 2:0. І тут же у ворота Шахтаря влетів і третій гол. Джанлука Манчіні замкнув подачу з кутового. 3:0 – Рома однією ногою у чвертьфіналі ЛЄ.

Рома – Шахтар – 3:0 – відео голів і огляд матчу 11 03 2021