Рома – Янг Бойз – 3:1 – відео голів та огляд матчу

4 грудня 2020 Читать на русском

Рома вдома здолала Янг Бойз (3:1) у матчі 5-го туру групового етапу Ліги Європи. Дивіться відео голів та найцікавіших моментів поєдинку на "Футбол 24".

Янг Бойз шокував римлян, відзначившись голом під час контратаки. Проте, Рома не знітилась та зрівняла рахунок на табло до перерви. У другому таймі господарі на класі здобули перемогу завдяки ще двом голами – шедевр з льоту в активі Калафйорі, красивий м'яч на рахунку Джеко.

Ліга Європи: Рома виграла групу, Арсенал далі йде без втрат, Славія і Байєр вийшли у плей-офф

Рома з першого місця вийшла з групи А Ліги Європи з 13 очками. Янг Бойз набрав 7 пунктів та розташувався другим. У наступному турі швейцарці гратимуть з ЧФР Клуж, з яким і розіграють другу путівку в 1/16.