Роджерс розсипався у компліментах Лестеру після перемоги над Тоттенхемом – фахівець знайшов недолік

20 грудня 2020 Читать на русском

Головний тренер Лестера Брендан Роджерс поділився враженнями від матчу 14-го туру АПЛ проти Тоттенхема.

"Ми зробили все як треба – думаю, це видно за тим, як ми зіграли в минулому сезоні тут і за тим, як Тоттенхем виступав в цьому сезоні до сьогоднішнього дня. Думаю, ми контролювали хід зустрічі в першому таймі, виглядали добре і заслужили вийти вперед.

Тоттенхем – Лестер – 0:2 – відео голів та огляд матчу

У другому таймі ми контролювали гру, навіть віддавши м'яч, і могли виграти з більшим рахунком. Думаю, ми були прекрасні впродовж матчу і домоглися славної перемоги. Тоттенхем забив багато голів в перші 15 хвилин, і для нас було важливо добре почати гру.

Нам пора почати перемагати вдома. Хлопці вчаться весь час, і нас точно не можна вважати сформувалася командою, особливо якщо порівнювати з досвідом гравців Тоттенхема. Сьогодні ми виглядали як досвідчена команда, це дійсно радує", – наводить слова Роджерса BBC з посиланням на Sky Sports.

Нагадаємо, Лестер обіграв Тоттенхем (2:0) та набрав 27 очок, що дозволило піднятись на друге місце.

Ман Юнайтед познущався з Лідса – дубль Фернандеша та феєрія Мактоміная, Лестер здолав Тоттенхем та вийшов на друге місце