Різник: Динамо по грі тиснуло Ворсклу – ми, чесно кажучи, відбивались, як могли

7 листопада 2021 Читать на русском

Голкіпер полтавців Дмитро Різник прокоментував перемогу над киянами (2:1) у матчі 14-го туру УПЛ.

"Важко щось говорити, всі емоції залишив на полі, як і вся команда. Була шалено важка гра, але ми налаштовувалися на неї після нульової нічиєї з Чорноморцем, який все ж таки мали перемагати.

"І що, бл**ь!? Оборонятися будемо весь час?": Максимов емоційно гнав підопічних на ворота Динамо

Я гадаю, з Динамо у нас була хоч і дуже важка, але переможна гра. Завоювання трьох очок – це добрий результат для нас. Ми йдемо на перерву у гарному настрої.

Ми у кожному матчі налаштовуємось лише на перемогу. Динамо нас по грі тиснуло, і ми вже, чесно кажуть, відбивались, як могли і вибігали в контратаки. Добре, що забили у першому таймі – після цього стало легше. Але ми завжди налаштовуємось лише на перемогу", – сказав Різник у коментарі Footballhub.

Нагадаємо, у матчі 14-го туру УПЛ Ворскла здолала Динамо, завдавши киянам першої поразки в чемпіонаті.

Динамо – Ворскла: Максимов карає Київ і пише історію, Луческу не контролює процес, новачок дивує, а судді – крайні