Рієка – Гент: Пластун зрівняв рахунок гарматним ударом з близької відстані

29 серпня 2019 Читать на русском

Український захисник Гента Ігор Пластун відзначився голом у матчі кваліфікації Ліги Європи проти Рієки.

На 32-й хвилині матчу між Гентом та Рієкою у рамках кваліфікації Ліги Європи команда з Хорватії відкрила рахунок у матчі.

Зоря не переграла Еспаньйол у шаленому матчі та вилетіла з Ліги Європи – голів динамівців не вистачило

Вже через хвилину паритет відновив український захисник Гента Ігор Пластун. Оборонець отримав м'яч біля воротарського майданчика і завдав сильного удару в "дев'ятку".

Станом на 50 хвилину рахунок у матчі між Рієкою та Гентом нічийний – 1:1. Перший поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь бельгійського клубу.

Українці у кваліфікації Ліги Європи: Дебелко не врятував Ригу у двобої з Копенгагеном, Астана Григорчука пройшла БАТЕ