Результативний перформанс Бейла та Кейна у відеоогляді матчу Тоттенхем – Крістал Пелас – 4:1

8 березня 2021 Читать на русском

Тоттенхем розбив Крістал Пелас у матчі 27-го туру АПЛ. Дивіться відео голів та огляд найцікавіших моментів поєдинку Тоттенхем – Крістал Пелас.

Кейн та Бейл почали розривати суперника у першому таймі, коли Харрі після відбору від Лукаса Моури знайшов Гарета на дальній стійці. Пелас до перерви відігрався – Бентеке головою розстріляв ворота Льоріса.

Тоттенхем завдяки дублям Бейла та Кейна знищив Крістал Пелас, Ліверпуль вшосте поспіль програв на Енфілді

Однак по перерві Бейл забив вдруге після скидки Кейна, а згодом почав забивати і Харрі, спочатку гарматним пострілом, а згодом замкнув передачу Сона.

Таким чином, Тоттенхем набрав 45 очок та піднявся на 6 місце, Крістал Пелас з 34 пунктами залишився тринадцятим.

Manchester is Red: "диявольський" фініш божественної серії Сіті, новий месія Юнайтед, де Брюйне "косить" під Зінченка