Сейви Трубіна в серії пенальті у відеоогляді матчу Ренн – Шахтар – 2:1 (4:5 пен)

24 лютого 2023 Читать на русском

Ренн приймав Шахтар в матчі-відповіді плей-офф Ліги Європи 2022/23. Дивіться відео голів та огляд поєдинку на "Футбол 24".

Шахтар приїхав до Франції, маючи перевагу завдяки перемозі в номінально домашньому матчі. У першому таймі "гірники" навіть збільшили свою перевагу, але гол Траоре скасували через гру рукою в Бондаренка.

Ліга Європи: відомі потенційні суперники Шахтаря в 1/8 фіналу – Зінченко лякає найбільше

Відкрити рахунок таки вдалося на початку другої половини, але це зробили вже господарі поля. Ренн упіймав донеччан на контратаці, яку точним ударом завершив Карл Токо-Екамбі. Гра перейшла в екстра-тайм, у якому Ренн забив вдруге – відзначився Салах.

Шахтарю пощастило на 119-й хвилині автогол Белосяна перевів поєдинок у серію пенальті, яка стала бенефісом Анатолія Трубіна. У "гірників" не забили Бондар і Сікан, але три сейви Трубіна принесли Шахтарю путівку в 1/8 фіналу Ліги Європи.

Шахтар у серії пенальті здолав Ренн і вийшов в 1/8 фіналу Ліги Європи – автогол врятував "гірників", Трубін став героєм