Рекорд Клоппа, 1+1 Дарвіна і гол-шедевр у відеоогляді матчу ЛАСК – Ліверпуль

21 вересня 2023 Читать на русском

Ліверпуль переміг ЛАСК (3:1) у 1-му турі Ліги Європи 2023/24. За команду Юргена Клоппа забивали Дарвін Нуньєс, Луїс Діас і Мохамед Салах. Дивіться відео голів і огляд матчу.

Юрген Клопп здобув 50-ту перемогу в єврокубках у статусі головного тренера Ліверпуля, встановивши рекорд. Досі це не вдавалося нікому. Щоправда, починалося все не так оптимістично – на 14-й хвилині Флекер ефектно завершив розіграш кутового. ЛАСК вийшов уперед.

Ліга Європи: Ліверпуль дотиснув команду українця завдяки голу і асисту Дарвіна, кривдник Дніпра-1 шокував Вільяреал

Мерсисайдці перевернули гру по перерві. Сперше Дарвін реалізував пенальті, а згодом Луїс Діас завершив контратаку Ліверпуля. Крапку поставив Салах. Єгиптянин вийшов на заміну і записав до свого активу чудовий гол. 1:3 – вольова перемога команди Юргена Клоппа.

Українець Максим Таловєров весь матч просидів у запасі ЛАСКа.