Ребров знову на вершині: Аль-Айн без Ярмоленка влаштував погром у чемпіонаті ОАЕ

2 березня 2023 Читать на русском

Аль-Айн українського тренера здобув впевнену перемогу у першості ОАЕ. Звіт читайте на Футбол 24.

Чемпіонат ОАЕ, 18-й тур

Аль-Айн – Дібба Аль-Фуджейра – 3:0

Голи: Канеду, 11, Рахімі, 61, Сантос, 81

Андрій Ярмоленко нещодавно травмувався у поєдинку за Суперкубок ОАЕ. Відтак, матч першості він пропускав. Проте і без нього Аль-Айн зіграв чудово.

Ярмоленко непокоїть перед матчем збірної України – Ребров поки не розраховує на вінгера

Тотальна перевага з перших хвилин конвертувалась у гол Канеду. Посприяла цьому атака другим темпом після кутового. До перерви ще Лаба не реалізував пенальті, але у другому таймі команда Реброва дотиснула. Допомогли стандарт та вдалі дії Сантоса. 3:0!

Завдяки 6 поспіль перемозі Аль-Айн набрав 37 залікових балів і тимчасово очолив турнірну таблицю чемпіонату. Головні суперники у боротьбі за медалі свої матчі проведуть згодом.

Зінченко присоромив легенду МЮ, трансфер року – чому українця з АПЛ назвали невдахою і дорікнули шаленою зарплатою