Реал підтвердив найгірші побоювання щодо Вінісіуса – команда розпочне ЛЧ з бідною атакою

28 серпня 2023 Читать на русском

Вінгер Вінісіус Жуніор став черговим поповненням в лазареті Реала.

Мадридський клуб офіційно підтвердив пошкодження двоголового м'яза стегна правої ноги у 23-річного бразильця.

Анчелотті оцінив можливість появи новачків у Реалі після серії травм

Реал не надає термінів відновлення Віні, але це робить Marca – близько 4-6 тижнів. Вінгер точно пропустить кілька турів чемпіонату, не поїде до збірної Бразилії і навряд встигне до старту ЛЧ (19-20 вересня). Вінісіус 3 роки уникав серйозних травм, але серія перервалась у матчі проти Сельти, коли бразилець попросив заміну вже на 18-й хвилині.

Нагадаємо, раніше до лазарету Реала загриміли Себальйос, Гюлер, Менді, Куртуа та Мілітао. Тепер у розпорядженні Карло Анчелотті всього 3 атакувальні гравці – Родріго, Хоселу та Браїм Діас.

Реал дотиснув Сельту, здобувши перемогу в дебютному матчі Кепи – конкурент Луніна нервував, а Вінісіус травмувався