Реал наздогнав Барселону за кількістю трофеїв

13 січня 2020 Читать на русском

Реал переміг Атлетіко у фіналі Суперкубка Іспанії. "Королівський клуб" в одинадцяте у своїй історії виграв цей трофей.

Загалом в активі Реала тепер 91 трофей за всю історію клубу. Мадридці крім успіхів в Суперкубку Іспанії також 33 рази ставали чемпіоном Іспанії, 19 разів брали Кубок країни, 13 разів – Лігу чемпіонів, 7 разів перемагали на клубному чемпіонаті світу, виграли 4 Суперкубка Європи, 2 Кубка УЄФА, по одному Кубку Єви Дуарте і Кубку іспанської ліги.

Реал – Атлетіко – відеоогляд фіналу Суперкубка Іспанії

Окрім того, "вершкові" зрівнялися з Барселоною за кількістю трофеїв. Реал частіше перемагав у Прімері, але Барселона виграла на 11 Кубків Короля більше. Також у мадридців 13 перемог в Лізі чемпіонів проти п'яти у каталонців.

Реал Мадрид – Атлетіко: овертайми рятують дербі, півзахист "бланкос" виграв Суперкубок, а Куртуа передав привіт Луніну