Реал – ПСЖ – 2:2 – відео голів і огляд матчу

27 листопада 2019 Читать на русском

Мадридський Реал поділив очки з ПСЖ у 5 турі групового етапу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд матчу на сайті "Футбол 24".

Мадридці явно мали намір взяти реванш за ганебну поразку 0:3 у першому матчі – на 17-ій хвилині Бензема добив м'яч у сітку після пострілу Іско. Після голу Реал продовжив свій натиск, однак мав усі шанси опинитися в меншості перед самою перервою – арбітр показав червону картку Куртуа, яку скасував після перегляду повтору.

ПСЖ вирвав нічию у драматичному матчі проти Реала на Бернабеу

У другій половині команди створили чимало моментів, але голи посипалися ближче до фінального свитка. Спочатку Бензема оформив дубль, який повинен був гарантувати "вершковим" спокійні три очки. Втім, у Мбаппе і Сарабії була своя думка з цього приводу – подвійна відповідь за кілька хвилин, і нічия, яка гарантує команді Тухеля перше місце у групі А. Реал вийшов у плей-офф з другого місця.