"Реал карав Ліверпуль за кожну помилку": Хендерсон назвав ключовий чинник, який призвів до поразки

22 лютого 2023 Читать на русском

Капітан Ліверпуля Джордан Хендерсон проаналізував гру своєї команди в матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Реалом.

"Важко підбивати підсумки одразу після такої гри. Більшість першого тайму ми грали добре, і нам не пощастило, що ми пішли на перерву за за рівного рахунку. Ми припустилися занадто багатьох помилок. Сьогодні Реал карав нас за кожну з них.

"Слава Богу, Ліверпуль не грає з Реалом щотижня": Клопп назвав ключовий момент матчу ЛЧ, який призвів до поразки

Ми все ж таки добре провели перший тайм. Ми були на висоті та створили кілька гарних моментів. Був добрий шанс за рахунку 2:0, але м'яч винесли майже з лінії. Якби там був гол, це стало б важливим моментом.

Другий гол у наші ворота, ясна річ, був наслідком помилки. Третій гол нас засмутив, і саме тоді наша гра розклеїлася", розповів капітан Ліверпуля на прес-конференції після матчу.

30 років помсти: Анчелотті переслідує Ліверпуль, перевершує Клоппа з Гвардіолою і постійно перемагає