Реал – Барселона – 2:1 – відео голів і огляд матчу

10 квітня 2021 Читать на русском

Реал Мадрид переміг Барселону в рамках 30-го туру Ла Ліги. Дивіться відео голів та огляд матчу Реал – Барселона.

Матч і онлайн-трансляція Реал Мадрид – Барселона стартував о 22:00 за Києвом. На момент початку гри Барса йшла другою в Прімері, випереджаючи "вершкових" на два очки. Перемога дозволяла будь-якій команді випередити Атлетіко і очолити турнірну таблицю щонайменше на добу.

Реал здолав Барселону – шалені голи виводить Мадрид у лідери чемпіонату Іспанії

Вже в дебюті гри Реал повів у рахунку. Карім Бензема п'ятою замкнув пас Лукаса Васкеса. На цьому Мадрид не зупинився, адже на 28-й хвилині Тоні Кроос забив зі штрафного. Щоправда, не без допомоги рикошету. По перерві, на 60-й хвилині, Барселона скоротила відставання. Альба прострілив, Грізманн пропустив, а Мінгеса, який опинився в чужому штрафному, замкнув у дотик. 2:1.

Реал догравав у меншості після вилучення Каземіро, але втримав перемогу. хоча Барса мала відмінні моменти. Команда Зідана піднялася на першу сходинку Ла Ліги, каталонці відстають на 1 пункт.