Реал – Шахтар: "гірники" продовжили тривалу серію з пропущеними м'ячами у Лізі чемпіонів

21 жовтня 2020 Читать на русском

Шахтар не зміг втримати свої ворота на замку у поєдинку першого туру групового етапу ЛЧ проти Реала.

Шахтар шокував європейських вболівальників, відвантаживши мадридцям три м'ячі без відповіді у першому таймі, але феєрія завершилась після перерви.

Шахтар завдав Реалу найбільшої домашньої поразки за 1 тайм в історії єврокубків

Модріч та Вінісіус зуміли скоротити відставання господарів та продовжити невтішну серію "гірників". Шахтар пропускає вже у 23-му поспіль матчі Ліги чемпіонів, повідомляє Tribuna. Востаннє донецький клуб проводив "сухий" матч у найпрестижнішому клубному турнірі ще у сезоні 2015/16, коли обіграв Мальме (4:0).

Нагадаємо, у нинішньому розіграші ЛЧ "гірники" змагаються з Реалом, Інтером та Борусією М.