"Рахунок був небезпечним": Шаран розповів про налаштування на матч зі Львовом

7 листопада 2020 Читать на русском

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран поділився своїми враженнями від перемоги над Львовом у 9-му турі УПЛ.

"Дуже важкий матч. Найголовніше, що перемогли. Рахунок 1:0 був небезпечним, тому що можна було зіграти і внічию, як це сталося у Львові, коли ми перемагали в більшості 1:0, але допустили грубі помилки і зіграли 1:1.

Олександрія – Львів – 1:0 – відео гола та огляд матчу

Дуже серйозно налаштовувалися на матч. Говорили, що Львів – непроста команда, з ними дуже важко грати. Побачив, що хлопці віддавалися максимально. У першому таймі потрібно було вирішувати хід матчу, забивати один два м'ячі, щоб легше грати в другому таймі.

Другий тайм не вдався, було багато сумбуру, невиправданих дій, багато браку технічного. Вже і сили покидали, але найголовніше, що ми перемогли", – сказав Шаран на післяматчевій прес-конференції.

Зауважимо, Олександрія мінімально перемогла Львів (1:0) завдяки реалізованому пенальті.