Рафінья через травму вилетів до кінця сезону, Серхі Роберто пропустить місяць

25 листопада 2018 Читать на русском

Хавбек Барселони Рафінья Алькантара не допоможе команді в цьому сезоні, а його партнер Серхі Роберто проведе в лазареті місяць.

Два гравці Барселони травмувалися в матчі 13 туру Прімери проти Атлетіко. Рафінья зазнав розриву передньої хрестоподібної зв'язки лівого коліна, внаслідок чого пропустить залишок сезону – лікування потребує близько 6 місяців. Незабаром бразильцю проведуть операцію, повідомляє офіційний сайт Барселони.

Коста забив перший гол Барселоні в кар'єрі, а через 3 хвилини пішов з поля через травму

Рафінья на старті другого тайму вийшов на поле замість Серхі Роберто, але незабаром відчув дискомфорт і попросив про заміну. 25-річний футболіст дограв матч, але найгірші прогнози підтвердилися. Це вже не перша подібна травма для Рафіньї – у 2015-му він пропустив 202 дні через аналогічне пошкодження правого коліна. А нещодавно провів 290 днів у лазареті через інші проблеми в правому коліні.

Серхі Роберто також отримав травму, але повернеться на поле через 3-4 тижні. Він постраждав від розриву м'язу стегна.

Барселона вирвала драматичну нічию з Атлетіко – Коста забив уперше за 9 місяців у Прімері