ПСЖ ледве виграв дебютний матч Луїса Енріке – Мбаппе забив, воротар міг отримати травму одразу після виходу

21 липня 2023 Читать на русском

Уго Екітіке та Кіліан Мбаппе принесли ПСЖ перемогу над Гавром у першому матчі під керівництвом Луїса Енріке.

Товариський матч

ПСЖ – Гавр – 2:0

Голи: Екітіке, 53, Мбаппе, 90

У п'ятницю, 21 липня, головний тренер ПСЖ Луїс Енріке провів дебютний матч на чолі паризької команди. Чинний чемпіон Франції здобув перемогу над Гавром з рахунком 2:0 – на початку другого тайму відзначився Уго Екітіке, а у самому кінці забив Кіліан Мбаппе.

Зірка ПСЖ став жертвою зухвалого злочину – подружжя зв'язали та роздягли

Однак головною подією зустрічі могли стати не голи форвардів, а пошкодження воротаря Александра Летельє. Він замінив Кейлора Наваса на 72-й хвилині, і через три хвилини впав на газон після контакту з гравцем суперника Елізі Логбо. Проте Луїс Енріке видихнув із полегшенням – Летельє зміг продовжити гру.