Продовження гольових подвигів Беллінгема у відеоогляді матчу Брага – Реал – 1:2

25 жовтня 2023 Читать на русском

Реал мінімально здолав Брагу на виїзді у матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд гри Брага – Реал на "Футбол 24".

Реал повів у рахунку на 16 хвилині – Вінісіус отримав дальню передачу, розхитав захисника та викотив на Родріго, який зблизька переправив м'яч у сітку. Мадридці очікувано більше атакували, однак до кінця першого тайму голів не було.

Ліга чемпіонів: Реал ледь не оступився в Бразі, Наполі завдав Уніону дев'ятої поразки поспіль

По перерві класний удар вдався Беллінгему, але Матеус відбив м'яч, який летів під поперечку. Незабаром Реал таки забив. Вінісіус приборкав м'яч на лівому краю штрафного та знайшов вільного Джуда на лінії штрафного – 0:2. Брага миттєво відповіла голом Джало, який прошив Кепу ударом в ближній кут.