Кубок Бразилії: президент клубу побив суддів після вильоту, але одразу поплатився за це

3 березня 2023 Читать на русском

Протистояння Сержипі та Ботафого (1:1) в 1/64 фіналу Кубка Бразилії завершилось вогняно.

Сержипі забив наприкінці першого тайму й до останніх миттєвостей зберігав шанси пройти у наступний етап. Проте на 90+10 хвилині Ботафого вирвав нічию. У такому випадку, згідно з регламентом, саме гостьова команда проходить далі.

"Кожна людина з російським паспортом повинна страждати": нападник Миная – про бійку зі загарбниками у Туреччині

Після фінального свистка президент господарів Ернан Сена накинувся на арбітрів, завдавши їм кілька ударів. У відповідь один із бокових рефері прапорцем розбив очільнику Сержипі окуляри, той з кров'ю на обличчі покидав поле.

В 1/32 фіналу Кубка Бразилії Ботафаго протистоятиме Бразільєнсе, який зіграв внічию проти Атлетіка (1:1).