Поразка Скрипника від колишньої команди у відеоогляді матчу Зоря – Ворскла – 3:1

23 серпня 2022 Читать на русском

Полтавці у 1-му турі УПЛ на виїзді поступились луганцям. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Ворскла вийшла вперед вже на початку матчу. Різник збив Крістіана у власному штрафному і Назарина покарав полтавців за безпечну гру. Згодом Безбородько намагався пробити кіпера "зелено-білих" з лівого кута – Дмитро врятував. В середині тайму Денису таки вдалось запалити своє ім'я на табло – Кабаєв розкішним пасом відрізав весь захист і Безбородько після забігу через півполя, обіграв Різника і зробив рахунок 2:0.

Зоря впевнено перемогла Ворсклу в скандальному матчі УПЛ

По перерві екс-форвард Десни оформив дубль, влучно пробивши з меж штрафного над воротарем. Ворскла таки зуміла розмочити Мацапуру, забивши гол престижу – Олійник з пенальті відкрив лік голам після повернення в Україну. Полтавці наприкінці матчу могли забити ще раз, однак воротар Зорі врятував "мужиків", витягнувши удар Степанюка метрів з 12-ти.